خدمات و راه‌حل‌ها
مشتری و مخاطب اصلی پرنیان بیش‌تر از آن که خرده‌فروشی‌ها باشند، برندهای تامین‌کننده‌ی کالاها و محصولات‌اند؛ چرا که به باور پرنیان، داشتن سبد بهینه‌ی کالا و عرضه‌ی محصولاتی با ظرفیت فروش بالا حتی مهم‌تر از گستردگی عرضه و تعداد مشتریان است و در فروش شرکت تاثیرگذارتر است. در بازار شلوغ و پرادعای کالاهای مصرفی، پرنیان به شوق آن‌هایی فعالیت می‌کند که با عشق و علاقه سرگرم تولیدند تا به نیازی از مصرف‌کننده پاسخ دهند. پرنیان محصولاتی را که در چنین فرآیندی به بازار می‌آیند، به جایگاهی می‌رساند که مستحق آن‌اند.
در نتیجه، پرنیان میان مصرف‌کننده‌ی شایسته و کالای شایسته پلی می‌سازد که «واسطه‌ی نوآوری» است. پرنیان با مشتری خود برای به ثمر نشاندن نوآوری در کالاهای مصرفی هم‌قدم می‌شود. این هدف، شالوده‌ی اصلی برند پرنیان است و وجه تمایز آن از شرکت‌های مشابهی است که در بازار فعال‌اند.

رابطه‌ی مبتنی بر دانش
هدف پرنیان در جایگاه جدید خود، افزایش «دارایی توزیع» تامین‌کنندگان با در اختیار گذاشتن ماهرانه‌ی دانش برگرفته از بازار است.
پرنیان «دارایی توزیع» مشتریان را در اولویت قرار می‌دهد. دارایی توزیع یا distribution equity کلید گم‌شده‌ی فرآیند پخش در ایران و دارایی باارزشی است که شرکت‌های تولیدکننده و شرکت‌های پخش توجه کافی به آن ندارند؛
دارایی توزیع به معنای ارتقای ارزش نهفته در فرصت‌های بازاریابی است و هنگامی به دست می‌آید که شرکت از «رابطه‌ی مبتنی بر دانش» خود با شریک کنونی‌اش در کانال توزیع برای تولید و عرضه‌ی محصولات استفاده کند.
پرنیان با تکیه بر دانش و آگاهی حرفه‌ای خود از بازار و رقبا و نیز با برقراری پیوندی مستحکم با مشتری، ارتباطی مبتنی بر دانش می‌آفریند که دارایی توزیع و راه‌حل پرنیان برای موفقیت محصول در بازار است.